Na toto sportoviště je pro vstup zdarma nutná rezervace!

Hudy lezecká stěna Brno

Vídeňská 297/99, 639 00 Brno | Mapa
Lezení na stěně

HUDY lezecká stěna Brno je největším a nejmodernějším lezeckým centrem v Jihomoravském kraji. Poskytuje celkem 94 jistících linií pro lezení s lanem a aktuálně také největší boulderingovou stěnu pro lezení bez lana nad žíněnkami.

Na velké stěně je celkem více jak 30 linií zajištěno pomocí samojističů PERFECT DESCENT, které umožňují lezení i úplným začátečníkům bez proškolení k jištění.

HUDY lezecká stěna Brno je domovskou stěnou několikanásobného mistra světa a jednoho z nejlepších světových lezců Adama Ondry, stejně tak však působí jako zázemí pro další vynikající brněnské lezce a lezkyně jako například i aktuálně nejlepší ženu v ČR Ivu Vejmolovou nebo talentované juniorky Veroniku Šimkovou a Sabinu Večeřovou.

Dostatečný komfort pro lezení zajišťuje podlahové topení v hlavní prostoře lezeckého centra, samostatné šatny a samozřejmostí je i jednoduché občerstvení a káva na recepci.

V případě zájmu je možné dohodnout přítomnost lezeckého instruktora. jako jediné lezecké centrum na Moravě má lezecké stěna HUDY garanci kvality instruktorů horským vůdcem UIAG.

Program

VSTUP ZDARMA KAŽDÝ DEN

Vstup nezahrnuje zapůjčení vybavení!

Maximální kapacita bloku či sportoviště je 12 osob.

1. blok 10:30 – 12:30
2. blok 13:00 – 15:00
3. blok 15:30 – 17:30
4. blok 18:00 – 20:00​

Zpět na seznam sportovišť

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací