Městský plavecký stadion Lužánky

Sportovní 486/4, 602 00 Brno | Mapa

Krytý plavecký stadion Lužánky s padesátimetrovými závodními drahami a dalším zázemím slouží Brňanům již přes 30 let. Dnes patří podle rozhodnutí zastupitelstva z ledna 2010 městu Brnu (z 98 procent). Poté začala spravovat plavecký stadion společnost STAREZ - SPORT, a.s. a brzy se podařilo provést částečnou rekonstrukci. Při ní byla zejména opravena střecha a bazén získal lepší podobu také díky novým oknům a šatnám. V roce 2012 pokračovalo město Brno v dalších rekonstrukcích, proběhla kompletní výměna vstupního systému, dokončena byla rekonstrukce šaten i sociálního zázemí.

Navíc byla vyměněna další sada oken na severní stěně bazénu. Dále v tomto roce společnost STAREZ SPORT zrekonstruovala zázemí pro dětské návštěvníky, tedy herničku a sociální zařízení.

Program

VSTUP ZDARMA KAŽDÝ DEN

PADDLEBOARDY

každý den od 10:00 - 18:00

VODNÍ TRAMPOLÍNA

každý den od 10:00 - 18:00

4 volné dráhy na kondiční plavání

Zpět na seznam sportovišť

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací