27. 12. - 29. 12. 2020

Na některá sportoviště je pro vstup zdarma nutná rezervace!

Dny sportovišť v Brně: plavání nebo wellness zdarma

16. 11. 2017

Když přijdete s dobrým nápadem, většinou se ujme a ze zajímavé akce se stane tradice. Stejně jako Dny sportovišť města Brna, které společnost STAREZ – SPORT, a. s., uspořádá letos už potřetí. Tentokrát to bude v povánočním termínu od středy 27. prosince do pátku 29. prosince.

Návštěvníkům ojedinělé akce se otevře několik brněnských sportovišť zdarma. Rodiče i s dětmi si je mohou prohlédnout a zároveň vyzkoušet, jaké nabízejí možnosti. Už dva předchozí ročníky ukázaly, že jde o populární událost a také letos pořadatelé očekávají vysokou návštěvnost. Letos ovšem nepůjde o jednodenní záležitost, ale hned o třídenní.

Radě města Brna předložil návrh na podporu akce první náměstek primátora Petr Hladík. „Nápad předkládám proto, aby lidé po Vánocích měli otevřená brněnská sportoviště a mohli si zajít zasportovat. Užít si volný čas dohromady s celou rodinou, zaplavat si, případně zabruslit. Zároveň se jim představí sportoviště,“ přiblížil svou vizi Hladík.

Ve Dnech sportovišť města Brna zpřístupní své areály například Aquapark Kohoutovice a Lázeňské a relaxační centrum Rašínova, kde pro návštěvníky bude připraven blokový vstup zdarma. Rašínova nabídne bazén i wellness, stejně tak i Aquapark. V aquaparku bude 27. prosince v jedenáct hodin dopoledne zahájeno Mistrovství Brna v jízdě na toboganu. Připojí se také Městský plavecký stadion Lužánky, Bazén Ponávka nebo Kluziště za Lužánkami. V Městském plaveckém stadionu Lužánky proběhne 27. prosince od čtyř hodin odpoledne lekce jízdy a cvičení na paddleboardech. Ve čtvrtek 28. prosince v poledne začne v Bazénu Ponávka hodinové cvičení pro seniory.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací