Na toto sportoviště je pro vstup zdarma nutná rezervace!

Hudy lezecká stěna Brno

Vídeňská 297/99, 639 00 Brno | Mapa
Lezení na stěně

HUDY lezecká stěna Brno je největším a nejmodernějším lezeckým centrem v Jihomoravském kraji. Poskytuje celkem 94 jistících linií pro lezení s lanem a aktuálně také největší boulderingovou stěnu pro lezení bez lana nad žíněnkami.

Na velké stěně je celkem více jak 30 linií zajištěno pomocí samojističů PERFECT DESCENT, které umožňují lezení i úplným začátečníkům bez proškolení k jištění.

HUDY lezecká stěna Brno je domovskou stěnou několikanásobného mistra světa a jednoho z nejlepších světových lezců Adama Ondry, stejně tak však působí jako zázemí pro další vynikající brněnské lezce a lezkyně jako například i aktuálně nejlepší ženu v ČR Ivu Vejmolovou nebo talentované juniorky Veroniku Šimkovou a Sabinu Večeřovou.

Dostatečný komfort pro lezení zajišťuje podlahové topení v hlavní prostoře lezeckého centra, samostatné šatny a samozřejmostí je i jednoduché občerstvení a káva na recepci.

V případě zájmu je možné dohodnout přítomnost lezeckého instruktora. jako jediné lezecké centrum na Moravě má lezecké stěna HUDY garanci kvality instruktorů horským vůdcem UIAG.

Program

VSTUP ZDARMA KAŽDÝ DEN s nutnou rezervací

Vstup nezahrnuje zapůjčení vybavení!

Maximální kapacita bloku či sportoviště je 12 osob.

1. blok 10:30 – 12:30
2. blok 13:00 – 15:00
3. blok 15:30 – 17:30
4. blok 18:00 – 20:00​

Zpět na seznam sportovišť

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací