Mobilní kluziště za Lužánkami

Sportovní 347/2 602 00 Brno | Mapa
Bruslení

Mobilní kluziště provozuje společnost STAREZ - SPORT, a.s od únoru roku 2009. Na vytvoření ledové plochy o rozměrech 47,5 m x 29 m se podílí i ekologické teplonosné médium bez glykolu. Mantinely na okrajích nejsou pevně spojeny s betonovým podkladem, upevněny jsou jen zamražením do ledu. Kluziště je určeno zejména pro bruslení veřejnosti.

V dopoledních hodinách je možné si kluziště pronajmout - pro školní výuku bruslení nebo jako hriště pro hobby hokej. Šatny a zázemí V budově, která se nachází vedle ledové plochy, naleznete šatnu se s skříňkami, občerstvení, WC, půjčovnu a brusírnu bruslí a dokonce ošetřovnu. Všude jsou natažené gumové koberce, tudíž se v bruslích bez přezouvání můžete pohodlně dostat tam, kam je potřeba.

Program

VSTUP ZDARMA KAŽDÝ DEN bez nutnosti rezervace

kapacita bloku 220 lidí

1. blok 9:00 - 11:00
2. blok 12:00 - 14:00
3. blok 15:00 - 17:00
4. blok 18:00 - 20:00

Zpět na seznam sportovišť

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací