Sportareál Družstevní

Družstevní 21, 621 00 Brno - Řečkovice | Mapa
plavání

Ve Sportareálu Družstevní naleznete plavecký bazén o velikosti 25 x 12,5 metru, s hloubkou od 1,15 do 1,50 metru a teplotou vody 28°C. Bazén lze dělit na 6 drah, a to jak na délku, tak i na šířku. K dispozici je i regenerační bazének (5,5 x 2 m), s hloubkou 0,8 m a s vodou teplou 33°C. Bazének je umístěn přímo u hlavního bazénu. Oba bazény jsou opatřeny nejmodernější bazénovou technologií. Pro úpravu bazénové vody je použita také úprava ozonem, který je mnohonásobně účinnějším dezinfekčním a oxidačním činidlem než chlor.

Součástí areálu je i relax centrum. Srdcem relax centra je velkoryse řešená vířivka Arena. Až 12 osob se může zároveň oddávat relaxaci v této pohodlné spa s teplou vodou. Celkem 60 vodních trysek a 16 vzduchových trysek zajistí jedinečnou variabilní masáž. Opojná vůně dřeva, to je další silný vjem při návštěvě relax centra. Vůni zajišťují dvě krásné sauny z kanadské osiky. Tou první je klasická finská sauna pro 8 osob. Sauna je vybavena celonerezovým finským topidlem s možností polévání vodou, je zde tedy možné realizovat i tzv. selské (vlhké) saunování. Druhou saunou je šetrnější infra sauna. 

V rámci Sportareálu Družstevní pracuje Plavecká škola Rybka, která nabízí svým členům (děti od 4 let) plavecké kurzy i plavecký trénink na vysoké profesionální úrovni. Rovněž zajišťuje výuku plavání žáků základní škol v rámci povinné školní docházky, tak také kurzy plavání pro mateřské školy.

Pro členy Active fitness i další hosty je k dispozici kvalitně vybavená posilovna, cardio zóna a sály pro sálové aktivity - jógu, power jógu, TRX, bosu core, zumba a mnohé další.

V celém Sportareálu Družstevní dodržujeme striktní zákaz kouření!

Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás!

Program

VSTUP ZDARMA KAŽDÝ DEN bez nutnosti rezervace

Kapacita bazénu je 50 osob

Poslední vstup na bazén v 13:30

  • 27. 12. 2019 od 10:30 do 14:30
  • 28. 12. 2019 od 10:30 do 14:30
  • 29. 12. 2019 od 10:30 do 14:30
Zpět na seznam sportovišť

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací