Sportovní a rekreační areál Kraví hora

Údolní 532/76, 602 00 Brno | Mapa

Areál letního koupaliště na Kraví hoře, pocházejícího ze šedesátých let minulého století, patří svou polohou a přírodním charakterem mezi nejcennější rekreační a oddechová místa v Brně, proto i dnešní název Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace mětské části Brno-střed.

Pro návštěvníky je připraven komfort v podobě nerezových bazénů (50m venkovní, 25m a 15m vnitřní), vířivek a parní komory v hale, chrličů, vodních stěn, dětského brouzdaliště, skluzavek a dalších dětských atrakcí, včetně sportovišť ve venkovním prostoru areálu a to dvě hřiště s umělým povrchem na míčové hry a dva plážové volejbalové kurty.

Program

  • VSTUP ZDARMA bez nutnosti rezervace
  • 27. 12. 2019 Hokejová hala úvoz (veřejné bruslení) 13:30 – 15:30 hod (kapacita 80 osob)
  • 28. 12. 2019 Bazén Kraví hora 8:00 – 11:00 hod (kapacita 130 osob)

Fotogalerie

Zpět na seznam sportovišť

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací