Na toto sportoviště je pro vstup zdarma nutná rezervace!

Stadion Sokola Brno I

Kounicova 685/20, 602 00 Brno | Mapa
volejbal, plážový volejbal, šerm, sportovní gymnastika, sportovní lezení

Sportovní areál TJ Sokol Brno I umožňuje sportovní aktivity osmi vlastním sportovním oddílům, z nichž většina má hlavní prioritou přípravu dětí a mládeže, zejména jsou to však oddíly sportovní gymnastiky, šermu, volejbalu, florbalu a sportovního lezení.

Sportovní gymnastika má k dispozici velkou tělocvičnu pro přípravu dětí od 6 let až do reprezentace a také menší tělocvičnu, která slouží pro menší děti a pro cvičení rodičů s dětmi již od jednoho a půl roku. Gymnastika Sokola Brno I využívá ke své činnosti jednu z nejlépe vybavených tělocvičen v ČR a je svojí kvalitní přípravou mládeže jednou z nejlepších.

Jednota zahrnuje oddíl florbalu, který využívá ke své činnosti horní tělocvičnu. Ta je ovšem časově přetížená a florbal je nucen část činnosti trávit v pronajatých prostorách. Oddíl florbalu má několik kategorií družstev mládeže a účastní se různých úrovní soutěží v ČR.

Dále oddíl volejbalu a beach volejbalu, který využívá v letních měsících pro svou přípravu dětí a mládeže Sokolské koupaliště na Brněnské přehradě, venkovní areál na Stadionu v Kounicově ulici, celoročně využívá částečně dvě velké haly a také v zimě nafukovací halu. I volejbal směřuje svou přípravu až k reprezentaci ČR.

Šerm disponuje také vlastní tělocvičnou a pro svou přípravu využívá celý prostor, který je velmi dobře vybaven. Oddíl šermu pracuje především s mládeží, ale také dosahuje velmi kvalitních výsledků na úrovni reprezentace.

Horolezci, pokud nejsou v terénu, lezou na umělé stěně v horní tělocvičně. Činnost tohoto oddílu je zaměřena především na mládež.

Všechny oddíly využívají ke své činnosti nově zrekonstruované venkovní sportoviště, spolufinancovaného z EU.

Sokol Brno I rozšiřuje své prostory pro děti a mládež a to momentálně především v části budovy, kterou opustil rozhlas ČR. Sokol Brno I v září otevřel Dětské centrum, což je společný projekt všech našich oddílů, zaměřený na děti od dvou do dvanácti let.

Program

VSTUP ZDARMA

  • pouze 29. 12. 2019 

PARKOUR, GYMNASTIKA

  • pro děti 5 – 14 let
  • dětské centrum - 3. patro

BEACHVOLEJBAL - zrušeno!

Fotogalerie

Zpět na seznam sportovišť

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací